Doğanlar Sanat Galerisi

Doğanlar Sanat Galerisi logo

Doğanlar Sanat Galerisi

Doğanlar Otomotiv A.Ş.Tarafından Gaziantep’te kurulan ve 11.000 m2’lik kapalı alanıyla Türkiye’nin en büyük Ford Plazası olma özelliği taşınan 3S plaza, içerisinde bulundurduğu sanat galerisiyle fark yaratıyor.
Ford Plazanın içerisinde yer alan ve 2009 yılında kapılarını sanatseverlere açan Doğanlar Sanat Galerisi, ısıtma-soğutma, ses düzeni, özel aydınlatma, havalandırma sistemi ve slayt gösterilerinin gerçekleştirilebileceği 33 kişilik toplantı salonu ile sanatçıların ve sanatseverlerin hizmetine sunuldu. sergi etkinliklerinin dışında, konferans, kurs, seminer, ve söyleşi gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.
Doğanlar Sanat Galerisi’nin hedefi, sergilenecek eserlerin dışında konferans, seminer ve kurs gibi çok sayıda etkinlik düzenleyerek, farklı bir galeri profili ile ülkemize hizmet vermektir. Galeride, amatör ve profesyonel anlamda ressam, fotoğraf sanatçısı, heykeltıraş gibi tüm sanatçılar hiçbir ücret ödemeden çalışma ve eserlerini sanatseverlerle buluşturabilirler. Doğanlar Sanat Galerisi’nin kapıları sadece Gaziantepli sanatseverlere değil, Türkiye’de ki tüm sanatçılara ve sanatseverlere açık olacaktır.

+90 342 324 8300

Sani Konukoğlu Bulvarı Nu:28/A K:4 Şehitkamil / GAZİANTEP

" HENÜZ SERGİ EKLENMEDİ "

Yorum Yapın