Orkun Ozan Sanat Galerisi

Orkun Ozan Sanat Galerisi logo

Orkun Ozan Sanat Galerisi

Belki de siz bizi sadece bir “Sanat Galerisi” olarak tanıyorsunuz ama Orkun Ozan Medya Hizmetleri; Antalya’da sanata katkıları olan bir sanat gönüllüsü olmasının yanında; kurulduğu 1978 yılından itibaren şehrin yenilik takipçisi şirketlerine, kendilerini ifade edecekleri özgün bir iletişim dili oluşturmalarında, markalarının ve ürünlerinin anlatımında strateji ve kanal bulmalarında yol gösteren, gelişen teknolojiye göre donanımını artırarak zenginleşmiş bir MATBAA parkuruna da sahip, tam bir REKLAM HİZMET AJANSIDIR aynı zamanda ve esasında!..

Sanat, insan ile en sıkı diyaloğu kurabilen, onunla iç içe, kucak kucağa olan canlı kültür dalıdır. Bu yoldan hareketle yıllardır \”Sanat, sanat içindir\” veya \”Sanat, toplum içindir\” tartışması sürüp gitmektedir. Sanat felsefesi, sanat estetiği, yüksek sanat anlayışı gibi tartışmaların yanında, insanlar kendi hakiki amaçlarını gizleyerek sanatı bazı emellerine alet etmek istedikçe de bu tartışma böyle devam edecektir.

Sanatçılar her türlü çalışmalarını insan için yaparlar, sanat eserini laf olsun diye ve sadece becerilerini ortaya koymak için yaratmaz ve üretmezler. Sanatçı sanat eserini yaratırken, sanıyorum tek endişesi, sanat estetiğini yakalayarak plastik güzelliğe erişmek için çabalar ve çırpınır. Onun içindir ki kimilerine göre \”Sanat sanat içindir\” kimilerine göre \”Sanat toplum içindir\” Sonuçta şunu söyleyebiliriz; sanat güzelliğe erişmenin tek yoludur. Güzelliğe açılan ışıktan bir kapı aralığı olabilmek, o sihirli ışığın yayılmasındaki yorucu, zor yolda onunla kalabilmek ilkemiz olacaktır.

Bu yolda bizimle birlik olan her güzel insana, Akdeniz güneşi kadar sıcak, Akdeniz suyu kadar temiz, Toroslar kadar gizemli selamlar ve teşekkürler. ORKUN OZAN SANAT GALERİSİ

+90 242 248 3852

Milli Egemenlik Cad. 40. Sokak No: 36, Muratpaşa / ANTALYA

" HENÜZ SERGİ EKLENMEDİ "

Yorum Yapın